Hieronder vind je enkele tips voor mannen en vrouwen om op de drankkosten te besparen. Met name creativiteit speelt hierbij een grote rol!
Heerlijk helder water
Een glas kraanwater is vrijwel altijd gratis. en goed voor de gezondheid.
Vraag erom aan de bar.
Thuis drinken

Thuis drinken (voordat je gaat stappen) is altijd goedkoper dan drinken in de kroeg. Nodig wat vrienden en vriendinnen uit. Vraag of iedereen drankjes en hapjes meeneemt. Wedden dat het net zo gezellig (of gezelliger) is dan in de kroeg?
Happy Hour
Om de tent (vroeg) vol te krijgen bestaat er vaak een 'happy hour'. Cafés verkopen op een vastgestelde tijd bier voor de helft van de prijs en geven forse korting op cocktails, mixdrankjes, wijn en sterke drank. Dit is meestal vroeg in de avond.
Pas wel op dat je niet te veel in een keer drinkt.... straks heb je twee katers voor de prijs van één!
Gratis drankjes

Deze tip is meer voor de vrouwen
weggelegd. Met de barman praten is een goede manier om een gratis
drankje te ronselen. Bestel steeds bij dezelfde barman. Flirt een
beetje met hem, en de gratis drankjes komen naar je toe!
Maar
mannen niet getreurt. Ook mannen kunnen deze "truc"
uitvoeren, maar dan bij de barvrouw!